08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Virtuální realita Ostrava

Firemní akce ve virtuální realitě

Nejlepší firemní akce v Ostravě v Zábavním centru Hornik

Chcete zažít akci, kterou si budete ještě dlouho pamatovat a všichni o ní budou ještě dlouho mluvit? Pak je virtuální realita jasnou volbou! Ozvěte se nám a společně spolu vymyslíme teambuilding Vašich snů. 

Jak může vypadat Vaše akce?

Dorazíte 10 minut před začátkem Vaší rezervace, tak abychom Vám stihli vše vystvětlit. Dle počtu hráčů společně vymyslíme nejlepší herní systém, ať už vyzkoušíte různé aplikace a hry nebo uspořádáme firemní turnaj.

Pro hru ve virtuální ralitě využíváme zařízení: 3x HTC Vive a 1x Oculus rift s ovladači Touch. Na každém zařízení vyzkoušíte nepřeberné množství her a aplikací.

Pro ostatní hráče je k dispozici prostorné posezení, ze kterého můžou sledovat hrající hráče a také vidí průběh jejich hry na monitorech.

Kapacita firemní akce na Virtuální realitě je ideální v počtu 4 až 16 osob.

Pokud si přejte nacenit Vaši akci, napište nám do kontaktního formuláře termín, počet hráčů a informace, co by měla akce splňovat. Na základě dotazu Vám zašleme 2 až 3 varianty, jak by mohla Vaše akce vypadat.

Individuální přístup je u nás samozřejmostí! Catering zajistíme dle Vašeho přání.

S firemními akcemi máme bohaté zkušenosti a naprostá většina firem se k nám vrací.

Jak může Vaše akce vypadat na jednotlivých aktivitách vyberte zde:  

Laser game Archery game

Líbí se vám naše nabídka pro firmy?

Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku nebo máte další dotazy kontaktujte nás pro více informací na telefonu: 734 876 767 nebo pomocí kontaktního formuláře.