10:00 - 22:00
Tel.: 734 876 767
CS /

NERF Aréna

Nerf arena

Luxusní hřiště s nafukovacími překážkami a umělým trávníkem je ideální pro hru s blastery NERF. Dětské plastové kanóny na pěnové šipky se těší čím dál větší oblibě, a to zdaleka nejen mezi mladšími generacemi. Nerfky baví i dospělé a skvěle okoření třeba teambuilding nebo narozeninovou party!

V tuto chvíli máme k zapůjčení 16x NERF Disruptor a hromadu nábojů. Šipky jsou měkké a zcela neškodné. Hráči navíc dostanou ochranné brýle, takže je hra 100% bezpečná.

   

Samozřejmě počítáme s tím, že si přinesete své vlastní Nerfky – konečně využijete svůj arzenál v plné polní, ve skutečné bitvě proti ostatním hráčům!

Hřiště má 300m² a může hrát až 20 hráčů. Při menším počtu lidí se dá herní pole zmenšit ochrannou sítí.

V naší aréně si perfektně protáhnete tělo a díky neustálému běhání, krytí a uhýbání zapojíte i ty svaly, o kterých ani nevíte, že je máte.

Pokud tedy nevíte, co dělat nebo chcete zkusit něco nového, zkuste Nerf arénu v Zábavním centru Horník v centru Ostravy. Jsme tady pro Vás každý den za každého počasí.

Rezervace Ceník

Školní akce

Přijďte vyzkoušet některou z našich netradičních aktivit a zažijte něco nového. Přichystejte pro své žáky zajímavý program. Rádi pro Vás přizpůsobíme pracovní dobu, stačí nás kontaktovat a domluvit si termín.

Školní akce
Firemní akce

Rádi u nás uspořádáme Vaší firemní akci, ať už se jedná o teambuilding či firemní večírek. Naše aktivity jsou vhodné jako odměna pro Vaše zaměstnance nebo stmelování týmu a jistě Vaše zaměstnance nadchne.

Firemní akce
Oslavy

Zažijte neopakovatelnou oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo u nás oslavte významnou i méně významnou událost ve Vašem životě.

Párty a oslavy