08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Archery game Ostrava

Zábava s kamarády

Nejlepší aktivní odpočinek v Zábavním centru Hornik!

U hry archery game vždy platí, že čím více je hráčů, tím větší je zábava. Máte více cílů v aréně, hra je živější a akčnější.

Minimální počet je 6 hráčů, maximální je 16 hráčů. Dle ostřílených střelců je hra nejlepší ve 12, 14 nebo 16 hráčích.

V případě, že je vás méně, můžete využít novou funkci rezervačního systému umožňující hru s cizími hráči.

Archery game je určen pro hráče od 10 let a horní hranice není stanovena. 

Archery game se hraje v uzavřených prostorách Zábavního centra Hornik a je tedy možno si jej užít za každého počasí po celý rok! 

A jak by mohla vaše návštěva vypadat?

Příjdete 15 minut před začátkem samotné rezervace. Na místě vás přivítá příjemný personál. K dispozici budete mít prostorné šatny s uzamykatelnými skříňkami. Vzhledem k tomu, že archery game je pohybovou aktivitou, doporučujeme vzít si s sebou sportovní oblečení i obuv. Poté s vámi obsluha vybere vhodnou herní variantu a vysvětlí vám, jak se vše ovládá. Samotná hra trvá 60 minut. K dispozici máte stylový nápojový bar, z kterého můžete sledovat právě probíhající hru archery game.

V případě zájmu můžete archery game kombinovat s virtuální realitou a laser game pro maximalizaci zážitku z nového Zábavního centra Hornik! 

Laser game Virtuální realita

Školní akce

Přijďte vyzkoušet některou z našich netradičních aktivit a zažijte něco nového. Přichystejte pro své žáky zajímavý program. Rádi pro Vás přizpůsobíme pracovní dobu, stačí nás kontaktovat a domluvit si termín.

Více informací
Firemní akce

Rádi u nás uspořádáme Vaší firemní akci, ať už se jedná o teambuilding či firemní večírek. Naše aktivity jsou vhodné jako odměna pro Vaše zaměstnance nebo stmelování týmu a jistě Vaše zaměstnance nadchne.

Více informací
Oslavy

Zažijte neopakovatelnou oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo u nás oslavte významnou i méně významnou událost ve Vašem životě.

Více informací