08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL

O archery game

Archery game (archery tag) je týmová akční sportovní hra. Je vhodná pro všechny věkové kategorie nad 10 let a osoby jakékoliv fyzické zdatnosti. Hra je určena všem milovníkům pohybu a fanouškům adrenalinových sportů. Kombinuje strategii, pohyb a akci, zažijete spoustu zábavy a napětí.

Díky ochranným maskám  a speciálním šípům s měkkou, pěnovou koncovkou je Archery game naprosto bezpečná zábava. Vše Vám s nadšením ukáže a vysvětlí náš zkušený personál, který bude po celou dobu s Vámi a rád kdykoli pomůže a poradí. A protože je naše aréna uvnitř, hrát můžete za jakéhokoli počasí po celý rok.

 

  • Specíální šípy s měkkou, pěnovou koncovkou

  • Kvalitní luky od českého výrobce

  • Vychytaná aréna s množstvím překážek

  • Zábava až pro 16 hráčů

  • Ideální na teambuildingy, oslavy nebo akce s přáteli

  • Kryté hřiště s posezením a občerstvením
     

Na ploše 300m² se můžete utkat v několika herních scénářích a to až v počtu 16 hráčů.  V základním módu hry jsou dva týmy proti sobě a cílem hry je zasáhnout všechny protihráče. Tento herní režim je ideální pro hráče, kteří s Archery game začínají. Další varianty hry jsou boj o vlajku, vybíjená všichni proti všem, týmová hra s medikem.

Z hygienických důvodů jsou všichni hráči, kteří chtějí využít ochranné masky, povinni mít pod maskou kuklu! Můžete si přinést svou vlastní, nebo zakoupit u nás (s motivem ZC Horník) za symbolických 25 Kč.

NOVINKA - NERF aréna!

V naší suprové aréně na Archery je nově možné zahrát bitvu s populárními blastery NERF!
Náš arzenál nabízí 20x NERF Elite Disruptor, k vyzkoušení pak NERF Accustrike Alphahawk Lawbringer.
Samozřejmě si můžete přinést vlastní modely (dnes už má NERFku doma asi každý!) a konečně je vyzkoušet při pořádné bitvě v plné polní!
 

Rezervovat Ceník

Školní akce

Přijďte vyzkoušet některou z našich netradičních aktivit a zažijte něco nového. Přichystejte pro své žáky zajímavý program. Rádi pro Vás přizpůsobíme pracovní dobu, stačí nás kontaktovat a domluvit si termín.

Více informací
Firemní akce

Rádi u nás uspořádáme Vaší firemní akci, ať už se jedná o teambuilding či firemní večírek. Naše aktivity jsou vhodné jako odměna pro Vaše zaměstnance nebo stmelování týmu a jistě Vaše zaměstnance nadchne.

Více informací
Oslavy

Zažijte neopakovatelnou oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo u nás oslavte významnou i méně významnou událost ve Vašem životě.

Více informací