10:00 - 22:00
Tel.: 734 876 767
CS /

Virtuální realita

Virtuální realita je technologie budoucnosti a vaše brána do nových světů. Připravili jsme pro vás dokonalý audiovizuální zážitek s volností pohybu a nepřeberným množstvím možností. Herna v Zábavním centru Hornik je největší a nejstylovější herna s virtuální realitou v Ostravě.

K vyzkoušení jsou sety HTC Vive s Motion controllery, Oculus Rift s ovladači Touch a závodní automobilový simulátor, také vybavený zařízením Oculus Rift. Herním zařízením sekundují nabušené herní počítačové sestavy. Nabízíme přes 100 her a aplikací, opravdu každý si přijde na své. Sledujeme nejnovější trendy a neustále naši nabídku rozšiřujeme.

Virtuální reality se vůbec nemusíte bát, ovládání je velice intuitivní. Hravě se v ní zorientuje 8leté dítě i 80letá babička. Proto je virtuální realita vhodná pro všechny. Během několika mála minut Vás naučíme, jak se vše ovládá, po celou dobu Vám budeme k dispozici a rádi kdykoli poradíme a pomůžeme.

Novinka v naší herně s virtuální realitou! Pohybová platforma KAT Walk přináší další dimenzi hraní ve VR!

Od teď se můžeš ve hrách skutečně pohybovat pomocí reálné chůze. Stačí se jen usadit do speciální konstrukce, nasadit brýle a senzory a je to!

KAT Walk doporučujeme hráčům, kteří již s virtuální realitou mají zkušenost. Povolená výška hráče je v rozmezí 150 až 190 cm a maximální hmostnost je 105kg.

Rezervace Ceník

Školní akce

Přijďte vyzkoušet některou z našich netradičních aktivit a zažijte něco nového. Přichystejte pro své žáky zajímavý program. Rádi pro Vás přizpůsobíme pracovní dobu, stačí nás kontaktovat a domluvit si termín.

Školní akce
Firemní akce

Rádi u nás uspořádáme Vaší firemní akci, ať už se jedná o teambuilding či firemní večírek. Naše aktivity jsou vhodné jako odměna pro Vaše zaměstnance nebo stmelování týmu a jistě Vaše zaměstnance nadchne.

Firemní akce
Oslavy

Zažijte neopakovatelnou oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo u nás oslavte významnou i méně významnou událost ve Vašem životě.

Párty a oslavy