08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL

Nerf arena

Luxusní hřiště s nafukovacími překážkami a umělým trávníkem je ideální pro hru s blastery NERF. Dětské plastové kanóny na pěnové šipky se těší čím dál větší oblibě, a to zdaleka nejen mezi mladšími generacemi. Nerfky baví i dospělé a skvěle okoření třeba teambuilding nebo narozeninovou party!

V tuto chvíli máme k zapůjčení 16x NERF Disruptor a hromadu nábojů. Šipky jsou měkké a zcela neškodné. Hráči navíc dostanou ochranné brýle, takže je hra 100% bezpečná.

   

Samozřejmě počítáme s tím, že si přinesete své vlastní Nerfky - konečně využijete svůj arzenál v plné polní, ve skutečné bitvě proti ostatním hráčům!

Hřiště má 300m² a může hrát až 20 hráčů. Při menším počtu lidí se dá herní pole zmenšit ochrannou sítí.

V naší aréně si perfektně protáhnete tělo a díky neustálému běhání, krytí a uhýbání zapojíte i ty svaly, o kterých ani nevíte, že je máte.

Pokud tedy nevíte, co dělat nebo chcete zkusit něco nového, zkuste Nerf arénu v Zábavním centru Horník v centru Ostravy. Jsme tady pro Vás každý den za každého počasí.

Reserve Price list

School actions

Lets try something new. Prepare something special for your students. We can change opening ours, just contact us and arrange a term.

More information
Corporate events

We would like to organize your corporate event, teambuilding or party. Our activities are great as reward for your employees and they will be excited.

More information
Parties and celebrations

Unforgettable birthday party, Bachelor Party or family celebration.

More information