08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Laser Game Ostrava

Zábava s kamarády

Nejlepší aktivní odpočinek v Zábavním centru Hornik!

U hry laser game vždy platí, že čím více je hráčů, tím větší je zábava. Máte více cílů v aréně, hra je živější a akčnější.

Minimální počet je 5 hráčů, maximální je 12 hráčů. Dle ostřílených střelců je hra nejlepší v 8, 10 nebo 12 hráčích.

V případě, že je vás méně, můžete využít novou funkci rezervačního systému umožňující hru s cizími hráči.

Laser game je určen pro hráče od 5 let a horní hranice není stanovena. 

Laser game se hraje v uzavřených prostorách Zábavního centra Horník a je tedy možno si jej užít za každého počasí po celý rok! 

A jak by mohla vaše návštěva vypadat?

Příjdete 15 minut před začátkem samotné rezervace. Na místě vás přivítá příjemný personál. K dispozici budete mít prostorné šatny s uzamykatelnými skříňkami. Vzhledem k tomu, že laser game je pohybovou aktivitou, doporučujeme vzít si s sebou sportovní oblečení i obuv. Poté s vámi obsluha vybere vhodnou herní variantu a vysvětlí vám, jak se vše ovládá. Samotná hra trvá 15 minut. Doporučujeme si rezervovat 2-3 hry. Samozřejmostí je možnost se po hře osprchovat, či využít některou z našich doplňkových aktivit v podobě profesionálního stolního fotbálku 4P, případně Xboxu s kinectem.

V případě zájmu můžete laser game kombinovat s virtuální realitou a archery game pro maximalizaci zážitku z nového Zábavního centra Horník! 

Archery game Virtuální realita

School actions

Lets try something new. Prepare something special for your students. We can change opening ours, just contact us and arrange a term.

More information
Corporate events

We would like to organize your corporate event, teambuilding or party. Our activities are great as reward for your employees and they will be excited.

More information
Parties and celebrations

Unforgettable birthday party, Bachelor Party or family celebration.

More information