08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Entertainment Centre Hornik Ostrava

Zábava s kamarády

Nejlepší aktivní odpočinek v Zábavním centru Hornik!

Nuda v Ostravě? Zajímá Vás co podniknout za jakéhokoliv počasí a v jakékoliv roční době? Akce pro malé, velké i ty úplně největší.

Zábavní centrum Hornik je moderní adrenalinová zábava v centru Ostravy. Akční a pohodový Laser game, futuristická Virtuální realita, adrenalinová Archery game + NERF hřiště!

Ta nejlepší zábava pro partu přátel, rodiny s dětmi a pro všechny, kteří mají rádi aktivní využití volného času.

Na počtu již nezáleží!

Nový otevřený rezervační systém umožňuje v daných termínech hru s cizími hráči. A vždy platí čím více cílů (hráčů) máte, tím je to větší zábava! Proto si můžete užít laser game v ideálním počtu nebo sehnat parťáky do týmu pro archery game.

Nově si tak můžete v době otevřeného rezervačního systému rezervovat hru už pro jednoho hráče. Pro větší skupiny (od 10 hráčů) si můžete termín zarezervovat pouze pro sebe.

Maximalizujte svůj zážitek a využijte kombinaci aktivit!

Objednejte si více aktivit ve stejný den, vyzkoušejte Laser game, Virtuální realitu a Archery game. Nový rezervační systém vše přehledně zvládne a Vy si tak můžete užít takovou rozmanitost zábavy, jakou jen budete chtít.

Více informací o jednotlivých aktivitách najdete tady
Laser game Virtuální realita Archery game

School actions

Lets try something new. Prepare something special for your students. We can change opening ours, just contact us and arrange a term.

More information
Corporate events

We would like to organize your corporate event, teambuilding or party. Our activities are great as reward for your employees and they will be excited.

More information
Parties and celebrations

Unforgettable birthday party, Bachelor Party or family celebration.

More information