08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Entertainment Centre Hornik Ostrava

Nejčastější otázky - FAQ

Co vše potřebujete vědět:

Laser game Virtuální realita Archery game

Laser game

Je nutné přijít ve sportovní obuvi a oblečení?

Uzavřené boty (ideálně sportovní) nutné jsou! Sportovní oblečení vyžadované není, ale u hry se pořádně zapotíte (celou dobu běháte), je tedy pohodlnější mít něco na převlečení, případně ručník a po hře si dát sprchu.

Máte šatny a převlíkárnu? Můžu si někam schovat věci?

Máme jak převlékárnu, tak šatnu se zamykatelnými skříňkami, do kterých si můžete zamknout vaše oblečení, tašku či cennosti.

Od kolika let se dá hrát?

Nejmladšímu hráči bylo 45 let. Pokud hrajete s mladšími dětmi, je potřeba všechny hráče důrazně varovat, aby se předešlo zranění. Také jelikož vstupujete do arény na vlastní nebezpečí, je nutné přijít se zákonným zástupcem.

Musí přijít děti s rodičí či doprovodem?

Ano, v případě dětí mladších 15 let je potřeba mít sebou zákonného zástupce staršího 18 let.

Může mi laser poškodit zrak?

Laser vám zrak nepoškodí, protože se jedná o lasery s výkonem nižším než 1mW a délkou expozice kratší než 25ms. Vaše oko se proti tomuto záření chrání samo.

Minimální a maximální počet hráčů?

Minimální počet hráčů na jednu hru je 5, maximální pak 12. Můžete přijít i v menším počtu, ovšem zaplatíte jednu hru jako by vás hrálo 5. Doporučujeme proto pozvat hráčů víc a počítat s tím, že někteří stejně nedorazí.

Dá se u vás platit kartou?

Zatím se u nás dá platit pouze hotově, stravenkami Sodexo a Ederned, benefity viz ceník

Cena a délka hry?

Délka hry je standardně 15 minut, je-li to v případě větších akcí potřeba, je délka hry po domluvě nastavována individuálně. Ceny najdete na stránce ceník.

Je černá barva oblečení nutná?

Není, poskytuje jen mírnou výhodu.

Dá se u vás zaparkovat?

Hned vedle Zábavního centra Horník je velké parkoviště, během týdne je parkoviště placené a to od 8:00 do 18:00 - po 18 té hodině je možné odjet z parkoviště ZDARMA. V sobotu je parkoviště placené od 8:00 do 14.00 a v neděli je parkovaní ZDARMA.

Děláte turnaje, ligu apod.?

Turnaje pořádáme a o všem se dozvíte na našem facebooku nebo na těchto stránkách, připravujeme také ligu.

Je možnost se u vás občerstvit?

Máme v nabídce lahvové pivo, frisco, různé druhy nealkoholických a energetických nápojů a několik druhů tyčinek a sušenek. Můžeme však v případě zájmu zajistit i raut s točeným pivkem a další věci.

Barvoslepost – vadí?

Barvoslepost má různé formy, v případě úplné barvosleposti na všechny tři barvy nerozeznáte protivníka od spoluhráče. V případě poruch pro modrou barvu s tím problém mít nebudete.

Epilepsie, je problém?

V naší aréně již hrálo několik epileptiků a říkali, že neměli sebemenší problém. Je pochopitelně samozřejmostí na toto upozornit předem, ale problém to není.

Hledáte brigádníky či zaměstnance?

Čas od času potřebujeme schopné lidi z různých oborů, ovšem o takovéto skutečnosti vás budeme informovat na stránkách či facebooku.

Je ten krásný chlap za barem volný?

Určitě se nemusíte bát zeptat se ;)

School actions

Lets try something new. Prepare something special for your students. We can change opening ours, just contact us and arrange a term.

More information
Corporate events

We would like to organize your corporate event, teambuilding or party. Our activities are great as reward for your employees and they will be excited.

More information
Parties and celebrations

Unforgettable birthday party, Bachelor Party or family celebration.

More information