08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Archery game Ostrava

Zábava s kamarády

Nejlepší aktivní odpočinek v Zábavním centru Hornik!

U hry archery game vždy platí, že čím více je hráčů, tím větší je zábava. Máte více cílů v aréně, hra je živější a akčnější.

Minimální počet je 6 hráčů, maximální je 16 hráčů. Dle ostřílených střelců je hra nejlepší ve 12, 14 nebo 16 hráčích.

V případě, že je vás méně, můžete využít novou funkci rezervačního systému umožňující hru s cizími hráči.

Archery game je určen pro hráče od 10 let a horní hranice není stanovena. 

Archery game se hraje v uzavřených prostorách Zábavního centra Hornik a je tedy možno si jej užít za každého počasí po celý rok! 

A jak by mohla vaše návštěva vypadat?

Příjdete 15 minut před začátkem samotné rezervace. Na místě vás přivítá příjemný personál. K dispozici budete mít prostorné šatny s uzamykatelnými skříňkami. Vzhledem k tomu, že archery game je pohybovou aktivitou, doporučujeme vzít si s sebou sportovní oblečení i obuv. Poté s vámi obsluha vybere vhodnou herní variantu a vysvětlí vám, jak se vše ovládá. Samotná hra trvá 60 minut. K dispozici máte stylový nápojový bar, z kterého můžete sledovat právě probíhající hru archery game.

V případě zájmu můžete archery game kombinovat s virtuální realitou a laser game pro maximalizaci zážitku z nového Zábavního centra Hornik! 

Laser game Virtuální realita

School actions

Lets try something new. Prepare something special for your students. We can change opening ours, just contact us and arrange a term.

More information
Corporate events

We would like to organize your corporate event, teambuilding or party. Our activities are great as reward for your employees and they will be excited.

More information
Parties and celebrations

Unforgettable birthday party, Bachelor Party or family celebration.

More information