10:00 - 22:00
Tel.: 734 876 767
CS /
Fun centre Hornik

Fun centre Hornik Ostrava

Fun centre Hornik

Místo kde se snoubí zábava, pohyb a moderní technologie.

V roce 2013 jsme odstartovali první Laser game v Ostravě a tím také začali oživovat zašlou slávu obchodního domu Horník. Naší snahou je mimo jiné zase přilákat lidi do centra Ostravy a to zejména za zábavou. Virtuální realitu jsme spustili záčátkem roku 2017 a současně začali přemýšlet o žhavé novince v Evropě Archery game a přechodu na novou značku. Archery game se  povedlo dokončit v létě 2017 a značka Zábavní centrum Hornik, pod kterou jsme schovali všechny aktivity, byla na světě.

Taktická aréna pro Laser game a “Hravý bar aneb hornický obývák” byly dokončeny těsně před koncem roku 2019. Symetrická aréna s vlasním vybavením pro Laser game “Independence” je v tuto chvíli pro 10 hráčů v budoucnu až pro 16. Přes 400m2 dokonale navržené arény pro týmovou kooperaci je ideální místo pro další laserovou bitvu.

Zábava pro volný čas, firemní akce a teambuildingy, narozeninové party a akce pro školy to vše zvládneme. Přijďte vyzkoušet akční, moderní, sportovní a především zábavné aktivity na jednom místě a ve špičkové kvalitě.

@lang('web.horní_ostrava_entertainment_center')

Laser game Ostrava

Nový směr akční zábavy v Ostravě!

Sportovní aktivita, skvělá zábava a tajemné prostředí bojiště budoucnosti. Toto a mnohem více je Laser game v centru Ostravy.

V temném labyrintu lítají lasery všude kolem Vás. Laserové brány Vás nutí jít dopředu, vstříc nepříteli. Adrenalin stoupá a prst na spoušti se třese. Jeden výstřel, jeden mrtvý.

More about Laser game Book

Virtual reality Ostrava

Vstupte do světa bez limitů, kde rozhodujete pouze vy!

Připravíme pro vás dokonalý audiovizuální zážitek s volností pohybu a nepřeberným množstvím prostředí. Najdeme pro vás to pravé.

Nekonečné hory nepřátel, vrchol světa, úzká dřevěná lávka v úrovni stého patra. Virtuální realita Vám dá vše, co si budete přát.

More about VR Book

Archery game Ostrava

Staňte se Robinem Hoodem, Legolasem nebo Katniss Everdeen!

Archery game vám dá možnost vyzkoušet si střelbu z luku přímo na živý pohyblivý terč. Díky ochranným pomůckám a speciálně upraveným šípům je archery naprosto bezpečná.

Tlak stoupá. Kolem prosviští šíp. A další. Jediná možnost je být rychlý, a zvládnout šíp chytit v letu. Máte na to?

More about Archery Book

NERF arena Ostrava

Zažij neopakovatelnou bitvu s kanóny Nerf!

Čeká na Vás luxusní hřiště s nafukovacími překážkami a umělým trávníkem. Dětské plastové kanóny na pěnové šipky se těší čím dál větší oblibě, a to zdaleka nejen mezi mladšími generacemi. Nerfky baví i dospělé a skvěle okoření třeba teambuilding nebo narozeninovou party!

Nerf je zcela bezpečný a při použití ochranných brýlí je riziko zranění minimální.

More about NERF arena Book