08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL

O Virtuální realitě

Virtuální realita je technologie budoucnosti a Vaše brána do nových světů. Připravili jsme pro Vás dokonalý audiovizuální zážitek s volností pohybu a nepřeberným množstvím možností. Herna v Zábavním centru Hornik je největší a nejstylovější herna s virtuální realitou v Ostravě.

K vyzkoušení jsou sety HTC Vive s Motion controllery, Oculus Rift s ovladači Touch a nově závodní automobilový simulátor, také vybavený zařízením Oculus Rift. Herním zařízením sekundují nabušené herní počítačové sestavy. Nabízíme přes 100 her a aplikací, opravdu každý si přijde na své. Sledujeme nejnovější trendy a neustále naši nabídku rozšiřujeme.

Virtuální reality se vůbec nemusíte bát, ovládání je velice intuitivní. Hravě se v ní zorientuje 8leté dítě i 80letá babička. Proto je virtuální realita vhodná pro všechny. Během několika mála minut Vás naučíme, jak se vše ovládá, po celou dobu Vám budeme k dispozici a rádi kdykoli poradíme a pomůžeme.

Rezervovat Ceník

Školní akce

Přijďte vyzkoušet některou z našich netradičních aktivit a zažijte něco nového. Přichystejte pro své žáky zajímavý program. Rádi pro Vás přizpůsobíme pracovní dobu, stačí nás kontaktovat a domluvit si termín.

Více informací
Firemní akce

Rádi u nás uspořádáme Vaší firemní akci, ať už se jedná o teambuilding či firemní večírek. Naše aktivity jsou vhodné jako odměna pro Vaše zaměstnance nebo stmelování týmu a jistě Vaše zaměstnance nadchne.

Více informací
Oslavy

Zažijte neopakovatelnou oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo u nás oslavte významnou i méně významnou událost ve Vašem životě.

Více informací