08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Laser Game Ostrava

Firemní akce na laser game

Nejlepší firemní akce v Ostravě v Zábavním centru Hornik

Chcete zažít něco neotřelého a nového? Chcete zažít spojení akce, adrenalinu a strategie. Pak je Laser game pro Vás to pravé!

Jak může vypadat Vaše akce?

Přijďte a my se o Vás kompletně postaráme. Popíšeme Vám, jak se vše ovládá a hraje, dostanete na sebe speciální vestu s laserovou zbraní a vyšleme Vás do temné futuristické arény. Zbytek je na Vás a na Vašich schopnostech.

Přijdete 15 minut před začátkem hry. V prostorných oddělených šatnách se hráči převlečou do sportovního, stačí tričko a sportovní obuv. Poté dostanete kompletní instruktáž. Dle počtu hráčů společně vymyslíme nejlepší herní model, ať už vyzkoušení všech herních módů či firemního turnaje.

Maximální počet hráčů v jedné hře je 12. Ostatní hráči můžou sledovat zábavná videa na velkoplošné projekci, vyzkoušet profi stolní fotbálek 4P nebo si zahrát na X Boxu s Kinectem. Při více hrách si pořádně zasportujete a zahřejete se, proto doporučujeme využít po hře naše sprchy.

Kapacita firemní akce na Laser game je ideální v počtu 8 až 60 osob.

Pokud si přejte nacenit Vaši akci, napište nám do kontaktního formuláře termín, počet hráčů a informace, co by měla akce splňovat. Na základě dotazu Vám zašleme 2 až 3 varianty, jak by mohla Vaše akce vypadat.

Individuální přístup je u nás samozřejmostí! Catering zajistíme dle Vašeho přání.

S firemními akcemi máme bohaté zkušenosti a naprostá většina firem se k nám vrací.

Jak může Vaše akce vypadat na jednotlivých aktivitách vyberte zde:  

Virtuální realita Arechery game 

Líbí se vám naše nabídka pro firmy?

Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku nebo máte další dotazy kontaktujte nás pro více informací na telefonu: 734 876 767 nebo pomocí kontaktního formuláře.