08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL

Laser game Ostrava

Laser game je zábavná sportovní aktivita pro partu přátel, celou rodinu, kolegy z práce nebo spolužáky ze školy.

Vybavíme Vás speciální vestou s laserovou zbraní a vyrazíte do unikátního bludiště z budoucnosti. Taktika, rychlost a přesnost budou Vašimi největšími spojenci. Vaším cílem je zasáhnout co nejvíce nepřátel, co nejméně umírat a tím získat co nejvíce bodů. Hra je určena pro 5 až 12 hráčů a trvá vždy 15 minut.

Na výběr je 5 herních módů:

  • Deathmatch - hra všichni proti všem.

  • Team deathmatch - hra na 2 nebo na 3 týmy kdy jste rozlišeni barvami.

  • Hardmode - hra se zhasnutými vestami, doporučujeme zkušeným hráčům.

  • Hra na přesnost - na každém výstřelu záleží.

  • Boj o přežití - vydržíš v aréně jako poslední?

Lasergame je pohodová sportovní aktivita, a proto si ani neuvědomíte, že sportujete.  V naší aréně si perfektně protáhnete tělo a díky neustálému běhání, krytí a uhýbání zapojíte i ty svaly, o kterých ani nevíte, že je máte.

Pokud tedy nevíte, co dělat nebo chcete zkusit něco nového, zkuste Laser game Ostrava v Zábavním centru Horník v centru Ostravy. Jsme tady pro Vás každý den za každého počasí.

Rezervovat Ceník

Školní akce

Přijďte vyzkoušet některou z našich netradičních aktivit a zažijte něco nového. Přichystejte pro své žáky zajímavý program. Rádi pro Vás přizpůsobíme pracovní dobu, stačí nás kontaktovat a domluvit si termín.

Více informací
Firemní akce

Rádi u nás uspořádáme Vaší firemní akci, ať už se jedná o teambuilding či firemní večírek. Naše aktivity jsou vhodné jako odměna pro Vaše zaměstnance nebo stmelování týmu a jistě Vaše zaměstnance nadchne.

Více informací
Oslavy

Zažijte neopakovatelnou oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo u nás oslavte významnou i méně významnou událost ve Vašem životě.

Více informací