08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Zábavní centrum Hornik Ostrava

Zábava s kamarády

Nejlepší aktivní odpočinek v Zábavním centru Hornik!

Nuda v Ostravě? Zajímá Vás co podniknout za jakéhokoliv počasí a v jakékoliv roční době? Akce pro malé, velké i ty úplně největší.

Zábavní centrum Hornik je moderní adrenalinová zábava v centru Ostravy. Akční a pohodový Laser game, futuristická Virtuální realita, adrenalinová Archery game + NERF hřiště!

Ta nejlepší zábava pro partu přátel, rodiny s dětmi a pro všechny, kteří mají rádi aktivní využití volného času.

Na počtu již nezáleží!

Nový otevřený rezervační systém umožňuje v daných termínech hru s cizími hráči. A vždy platí čím více cílů (hráčů) máte, tím je to větší zábava! Proto si můžete užít laser game v ideálním počtu nebo sehnat parťáky do týmu pro archery game.

Nově si tak můžete v době otevřeného rezervačního systému rezervovat hru už pro jednoho hráče. Pro větší skupiny (od 10 hráčů) si můžete termín zarezervovat pouze pro sebe.

Maximalizujte svůj zážitek a využijte kombinaci aktivit!

Objednejte si více aktivit ve stejný den, vyzkoušejte Laser game, Virtuální realitu a Archery game. Nový rezervační systém vše přehledně zvládne a Vy si tak můžete užít takovou rozmanitost zábavy, jakou jen budete chtít.

Více informací o jednotlivých aktivitách najdete tady
Laser game Virtuální realita Archery game

Školní akce

Přijďte vyzkoušet některou z našich netradičních aktivit a zažijte něco nového. Přichystejte pro své žáky zajímavý program. Rádi pro Vás přizpůsobíme pracovní dobu, stačí nás kontaktovat a domluvit si termín.

Více informací
Firemní akce

Rádi u nás uspořádáme Vaší firemní akci, ať už se jedná o teambuilding či firemní večírek. Naše aktivity jsou vhodné jako odměna pro Vaše zaměstnance nebo stmelování týmu a jistě Vaše zaměstnance nadchne.

Více informací
Oslavy

Zažijte neopakovatelnou oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo u nás oslavte významnou i méně významnou událost ve Vašem životě.

Více informací