08:00 - 22:00 Tel.: 734 876 767 CZ / ENG / PL
Zábavní centrum Hornik

Zábavní centrum Hornik Ostrava

Laser game

Virtuální realita

Archery game

NERF Aréna

Zábavní centrum Hornik

Místo kde se snoubí zábava, pohyb a moderní technologie.

V roce 2013 jsme odstartovali první Laser game v Ostravě a tím také začali oživovat zašlou slávu obchodního domu Horník. Naší snahou je mimo jiné zase přilákat lidi do centra Ostravy a to zejména za zábavou. Virtuální realitu jsme spustili záčátkem roku 2017 a současně začali přemýšlet o žhavé novince v Evropě Archery game a přechodu na novou značku. A rozhodně nekončíme, plány jsou veliké.

Zábava pro volný čas, firemní akce a teambuildingy, narozeninové party a akce pro školy to vše zvládneme. Přijďte vyzkoušet akční, moderní, sportovní a především zábavné aktivity na jednom místě a ve špičkové kvalitě.

Zábavní centrum Hornik Ostrava

Laser Game Ostrava

Nový směr akční zábavy v Ostravě!

Sportovní aktivita, skvělá zábava a tajemné prostředí bojiště budoucnosti. Toto a mnohem více je Laser game v centru Ostravy.

V temném labyrintu lítají lasery všude kolem Vás. Laserové brány Vás nutí jít dopředu, vstříc nepříteli. Adrenalin stoupá a prst na spoušti se třese. Jeden výstřel, jeden mrtvý.

Více o Laser game Rezervovat

Virtuální realita Ostrava

Vstupte do světa bez limitů, kde rozhodujete pouze vy!

Připravíme pro vás dokonalý audiovizuální zážitek s volností pohybu a nepřeberným množstvím prostředí. Najdeme pro vás to pravé.

Nekonečné hory nepřátel, vrchol světa, úzká dřevěná lávka v úrovni stého patra. Virtuální realita Vám dá vše, co si budete přát.

Více o Virtuální realitě Rezervovat

Archery game Ostrava

Staňte se Robinem Hoodem, Legolasem nebo Katniss Everdeen!

Archery game vám dá možnost vyzkoušet si střelbu z luku přímo na živý pohyblivý terč. Díky ochranným pomůckám a speciálně upraveným šípům je archery naprosto bezpečná.

Tlak stoupá. Kolem prosviští šíp. A další. Jediná možnost je být rychlý, a zvládnout šíp chytit v letu. Máte na to?

Více o Archery game Rezervovat

NERF Aréna Ostrava

Zažij neopakovatelnou bitvu s kanóny Nerf!!

Čeká na Vás luxusní hřiště s nafukovacími překážkami a umělým trávníkem. Dětské plastové kanóny na pěnové šipky se těší čím dál větší oblibě, a to zdaleka nejen mezi mladšími generacemi. Nerfky baví i dospělé a skvěle okoření třeba teambuilding nebo narozeninovou party!

Nerf je zcela bezpečný a při použití ochranných brýlí je riziko zranění minimální.

Více o NERF Aréně Rezervovat